Obklady a dlažby jsou důležitou součástí každého interiéru, kde dodávají objektu styl a a zároveň slouží k ochraně povrchů. Naše zkušená parta zedníků nabízí komplexní služby v oblasti obkladů a dlažeb. Zajišťujeme veškeré stavební práce, včetně přípravy podkladu, pokládky obkladů a dlažeb až po finální úpravy.

Obklady a dlažby realizujeme nejčastěji v lokalitách Jihomoravského kraje – Břeclav, Hodonín, Kyjov, Hustopeče, Pohořelice, Mikulov, Velké Bílovice, Brno, Podivín, Klobouky u Brna, Veselí nad Moravou nebo Židlochovice – po domluvě za vámi přijedeme kamkoliv.

Ať již plánujete renovaci koupelny, novou kuchyňskou dlažbu nebo exteriérové obklady pro terasu – naši zedníci jsou připraveni veškeré realizace obkladů a dlažeb provést s citem pro každý detail – využijte naše bohaté stavební zkušenosti pro obklady a dlažby.

_

Galerie této služby

_

Obklady se používají k obložení stěn a stropů a máme celou řadu druhů a typů – keramické obklady, plovoucí obklady, skleněné obklady, fasádní obklady nebo třeba mramorové obklady.